نام زیرپورتال : گیلان
اخبار

1398/6/10 يكشنبه

در پانزدهمین جشنواره استانی شهید رجایی به مناسبت هفته دولت:

اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان گیلان موفق به کسب عنوان دستگاه برگزیده براساس ارزیابی عملکرد سال ۹۷شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی گیلان عصر روز شنبه 9 شهریور ماه، جشنواره استانی شهید رجایی که با حضور استاندار گیلان، معاون نوسازی اداری سازمان اداری و استخدامی کشور، ، رئیس سازمان مدیریت و برنامهریزی گیلان و مدیران کل دستگاههای اجرایی استان در سالن غدیر استانداری برگزار شد اداره کل امور اقتصادی و دارایی گیلان عنوان دستگاه برگزیده را از آن خود کرد.

ارسلان زارع استاندار گیلان و رییس جشنواره استانی شهید رجایی در لوح تقدیرنامه ای که تقدیم منصور مولائی پور مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گیلان کرد آورده است:

به منظور نهادینه کردن فرهنگ ارتقا و بهبود عملکرد،پایش میزان اجرای مطلوب برنامه جامع اصلاح نظام اداری،جشنواره استانی شهید رجائی با هدف تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، برگزار میگردد. در سال رونق تولید لازم می دانم از تلاش های جناب عالی و کارکنان محترم آن دستگاه که بر اساس نتایج ارزیابی عملکرد موفق به کسب عنوان دستگاه برگزیده در جشنواره استانی شهید رجایی شده اید،تشکر و قدردانی نمایم. توفیق همه خدمتگزاران صدیق و دلسوز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از خداوند متعال خواستارم.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
^